Redakce zpravodajství televize Prima připravila nový pořad. Dostal název Názory bez cenzury a vysílá se jen na Facebooku. Každý všední den v něm probíhá živě diskuse s experty a divácká anketa. Vždy v neděli po osmé večer pak televize umístí na Facebook sestřih za celý týden.

„Na přípravě živého vysílání i reportáží v pořadu se podílí tým elitních reportérů zpravodajství v čele s Patrikem Kaizrem, ke spolupráci zveme také různé experty. Klademe agresivní otázky, žádné téma pro nás není tabu,“ prohlásila Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

reklama

Jedním z moderátorů pořadu je Karel Voříšek. „Těším se, že se díky zapojení co největšího počtu diváků stane hlasem veřejnosti, na který budou muset ostatní slyšet,“ zhodnotil novinku.

Podle Primy pořad otevírá „témata, o kterých se ostatní bojí mluvit“. První díl se věnoval protikuřáckému zákonu, druhý Jiřímu Kajínkovi. Podle televize premiéru Názorů bez cenzury vidělo 18 tisíc diváků a vyvolala přes 12 tisíc reakcí během tří hodin.