reklama

Za největší českou internetovou společnost Seznam.cz bude po necelých sedmi letech mluvit jiná tvář. Irenu Zatloukalovou, která se rozhodla odejít, nahrazuje od ledna Aneta Kapuciánová. V Seznamu pracuje od června 2016, dosud v něm měla na starosti interní komunikaci.

Tým komunikace tvoří v Seznamu pět lidí, dlouhodobě využívá také služeb externí PR agentury. Dlouho šlo o společnost AC&C PR, ta ale se Seznamem na konci listopadu ukončila spolupráci. 

„Seznam je skvělý klient. Ale pracovali jsme pro něj sedm let a došli jsme k závěru, že nadešel čas pro změnu," potvrdil MAM executive partner agentury Martin Frýdl.

„Od 1. ledna jsme se na spolupráci v oblasti produktového a korporátního PR domluvili s agenturou I'm PR, která zvítězila ve výběrovém řízení,“ řekla k tomu nová mluvčí Kapuciánová.

S podporou obsahových služeb Seznamu nadále pomáhá agentura PResscode.

Ředitelem marketingu se od nového roku stává Martin Klofanda. Ve své funkci zodpovídá za produktovou a B2B komunikaci a povede týmy eventů, distribuce a sociálních sítí i kreativní a grafické oddělení. Poslední dva roky byl na volné noze. V Seznamu nahrazuje Petra Krále, který odešel na konci října.

Martin Klofanda, ředitel marketingu Seznam.cz