Spark Foundry

Publicis One, která v Česku zastřešuje všechny agentury globální komunikační skupiny Publicis Groupe, otvírá v Praze novou kancelář PR sítě MSL. Přejde do ní dosavadní český PR tým skupiny, který se stane součástí mezinárodní sítě MSL a veškeré PR služby bude v Česku poskytovat pod její značkou ve spolupráci s ostatními agenturami Publicis One.

Nový subjekt se má zaměřit na „propojení PR s komplexním strategickým poradenstvím založeným na datech, kreativními službami a postupy, které MSL poskytuje po celém světě“.

Povede ho Michal Procházka, dříve PR manažer České rozvojové agentury a donedávna account manažer PR agentury Cook Communications. V Česku bude jeho přímým nadřízeným CEO Publicis One TomᚠVarga, zatímco v rámci PR sítě bude podléhat CEO MSL pro střední a východní Evropu Sebastianu Hejnowskému.

V Česku pod Publicis One dosud patřily kreativní agentury Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, Publicis Praha a Fallon Prague a mediálky ZenithBlue 449, Performics, B2B Group, Starcom a Spark Foundry.

reklama