Agentury Sport Invest Marketing a Beneš & Michl připravily kampaň na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Šampionát se uskuteční na konci srpna v Račicích v Ústeckém kraji. Vizuálu dominují „gladiátorské“ snímky mistra světa Martina Fuksy a olympijského medailisty Josefa Dostála.

„Cílem kampaně je přilákat návštěvníky do Labe arény Račice. Součástí marketingové strategie je však i roadshow, která si klade za cíl propagaci sportů obecně,“ vysvětluje za Sport Invest Marketing předseda představenstva David Trávníček.

reklama

Podle kreativního ředitele Jana Beneše bylo cílem plzeňského grafického studia vytvořit silný vizuál, který vyvolá emoce. „Oba reprezentanty jsme tak pasovali do role novodobých gladiátorů, kteří do posledního dechu budou bojovat o vítězství,“ dodává spolumajitel agentury.

Stejné agentury pak připravily ještě vizuál na květnový evropský šampionát veslařů, který se také odehraje v Račicích. Na akci zve jednoduchá retro grafika s Ondřejem Synkem.

Kromě outdoorových médií ze sítě BigMedia se kampaně objeví na rádiích obchodně zastoupených společností Radiohouse a v médiích skupiny Mafra.

Vizuál mistrovství světa v rychlostní kanoistice 2017 Mistrovství Evropy veslařů