ČSOB oslovuje klienty prostřednictvím personalizovaného videa. Jedná se o nový způsob, jak oslovit klienta a zároveň mu doručit nabídku šitou přímo na míru.

Každý oslovený klient je na začátku videa přenesen do situace, ve které je pozván na snídani, oběd či večeři podle denní doby, ve které si video otevře. Je mu nabídnuto jídelní menu, přičemž si může vybrat jednu ze tří možností a poté sleduje postup přípravy jeho pokrmu, který je však nakonec servírován odděleně na několik talířů.

reklama

Klient má možnost tento druh servírování odmítnout a jeho rozdělené jídlo je poté spojeno v jeden kulinářský zážitek. Celé video tak v souvislosti s konsolidací půjček vyobrazuje klientovy úvěry a příležitost jejich spojení v jedinou, podle ČSOB výhodnější a přehlednější půjčku.

Na závěr je klient seznámen s nabídkou přímo pro něj, případně si může sjednat schůzku na pobočce.

„Kulinářské pořady a soutěže jsou stále oblíbenější, tak nás napadlo naši ideu zobrazit právě v tomto oboru,“ popisuje inspiraci Radovan Kuštek, ředitel digitálního marketingu ČSOB. „Tuto formu komunikace s klienty zkoušíme poprvé, a pokud to bude fungovat, budeme v ní pokračovat. Do konce roku plánujeme tímto způsobem oslovit několik tisíc klientů,“ dodává Kuštek.

Na kampani se podílela digitální agentura StoryTRLS.

Klienti s více půjčkami jsou osloveni e-mailem. Personalizované je oslovení a nabídka konsolidace. Pak se ve videu zobrazuje aktuální čas doručené zprávy a scénář pokračuje výběrem a servírováním jídla.

Použití personalizovaného videa jako takové není časově omezeno, nicméně aktuální kampaň na půjčky končí 11. prosince.