Novým generálním ředitelem finanční skupiny Wüstenrot se od 1. ledna stal Michael Pupala. Jako člen představenstva bude zodpovědný především za inovace v oblasti obchodu, služeb a produktů. Na starosti má mít i vnější prezentaci Wüstenrotu coby poskytovatele financí na bydlení pro rodiny a jednotlivce.

Jeho úlohou je posílit značku v očích stávajících a potenciálních klientů. „I nadále budu usilovat o to, abychom byli vnímáni jako odborník na komplexní řešení bydlení,“ uvedl Pupala.

reklama

„Mým cílem je, aby služby Wüstenrotu nekončily jen u samotného financování, ale byli jsme přirozeným celoživotním partnerem našich klientů s garancí kvality, férovosti a inovativnosti. Zároveň jsem připraven intenzivně pracovat na tom, abychom pro naše stávající i budoucí obchodní partnery a kolegy vytvořili ty nejlepší podmínky pro dlouhodobou, stabilní a férovou spolupráci,“ dodal.

„Cestu Wüstenrotu vidím ve specializaci, flexibilitě, provozní efektivitě a komplexních službách, které budou představovat jednoduché a transparentní řešení pro klienta,“ přiblížil v tiskové zprávě svou vizi.

Do finanční skupiny Wüstenrot přichází z pozice generálního ředitele ČEZ Prodej, kde měl mimo jiné na starosti rozvoj inovativních produktů a celkovou digitalizaci. Předtím působil v představenstvu pojišovny AXA. Zkušenosti sbíral také v Raiffeisen stavební spořitelně, LBBW Bank nebo BAWAG Bank.