Zakladatel a ředitel PR agentury Best Communications Euan Edworthy se rozhodl jmenovat partnerem své agentury Barboru Dlabáčkovou.

„Bára vynikala od chvíle, kdy nastoupila do Bestu. Coby bývalá novinářka rozumí požadavkům médií do hloubky a se svým velkým mezinárodním rozhledem je klientům brilantním poradcem,“ vysvětluje své rozhodnutí Edworthy. „Představuje novou generaci PR profesionálů ve střední Evropě, a je mi ctí ji jmenovat partnerem v Best Communications,“ dodává.

reklama

Absolventka mediálních studií a estetiky na Univerzitě Karlově nastoupila do agentury před šesti lety, předtím byla redaktorkou lifestylových časopisů. Její tým se stará o klienty z odvětví technologií, finančnictví, zdravotnictví a lifestylu, například Emirates, Four Seasons nebo Puma.

„Best je mezinárodní agentura, která si klade za cíl přinést ty nejlepší postupy z Velké Británie, USA a Evropy klientům v České republice. Snažíme se měnit zažité standardy komunikace v tradičních médiích, na sociálních sítích a být inovativní i v rámci naší spolupráce s klienty,“ podotýká Dlabáčková.

Agentura Best Communications vznikla v roce 1995, kdy ji v Praze založil britský podnikatel Euan Edworthy. Dnes má 15 zaměstnanců a spolupracovníků.