Pořad Vᚠprima receptář nabídne divákům osvědčené rady, trendy, sezónní tipy pro zahrádkáře, chovatele i kreativní nadšence. Kromě odborníků, zahrádkářů a milovníků ručních prací bude mít v pořadu svoji rubriku také Václav Větvička, český botanik a popularizátor vědy.

"Těší mě, že se mohu pokusit navázat na tradici divácky populárního pořadu Přemka Podlahy, jehož práce si velmi cením. Práce na pořadu mě velmi baví, díky natáčení se potkávám se zajímavými lidmi, kteří mě obohacují o nové poznatky," říká Václav Postránecký.

reklama

Receptář nebude ale jediným nedělním hobby magazínem. "Milovníci této tematiky se v nedělní poledne mohou těšit hned na dva po sobě jdoucí pořady. Po zimní pauze se opět na obrazovku vrací vynalézavý kutil Láďa Hruška s divácky oblíbeným pořadem Vychytávky Ládi Hrušky," doplňuje Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima. Pořad v jarní sezóně přináší i novinky, přibude nová rubrika "Rodinné stříbro na talíři", ve které diváci Láďovi představí své nejlepší rodinné recepty. "Diváci se budou moci zapojit do pátrání, jehož cílem je najít největšího a nejšikovnějšího českého kutila," dodává Mrázek.