BSNAP zastupuje LukᚠKořínek, Martin Pistulka a nová posila agentury Jakub Mařík, který do Bubble nově nastoupil na pozici Content Scout & Curator.

"Jakubův úkol je hledat na sociálních sítích talentované lidi. Nezávisle na tom, kolik mají followers nebo jaké aktuální pozornosti v online světě dosahují. Tyto lidi poté zaštítíme naším jménem, zázemím Bubble a spojíme je s firmami, pro které budou tvořit obsah na míru," říká LukᚠKořínek, majitel obsahové agentury Bubble s tím, že BSNAP tým se poté postará o celý projekt od začátku do konce jak z pohledu klienta, tak obsahového tvůrce. 

reklama

Jakub Mařík je sám v komunitě tvůrců aktivní. Spoluzaložil projekt #Najforever, který přirozeným způsobem spojuje skupinu předních českých blogerek a jejich přátel. Kromě toho před příchodem do Bubble spustil svůj eshop typoland.cz. Dříve pracoval v Boomerang Publishing jako grafik, kde se podílel na tvorbě firemních časopisů. 

V současné době má Bubble pro BSNAP vytipovaných přes 150 talentovaných lidí, kteří jsou aktivní na různých sociálních sítích a zaměřují se na fotku, video, text nebo další microcontent. Se 40 z nich už zahajuje spolupráci na prvních sedmi projektech.