Skupina Barrandov v pondělí 29. února 2016 odstartuje své jarní programové schéma, které se bude opírat jak o vlastní tvorbu především na hlavním kanále TV Barrandov, tak tvorbu akviziční a zpravodajské pořady. "Skupina Barrandov se pustila letos na jaře do zajímavých projektů, kterými tak chce přinést divákovi nové neokoukané formáty. Samozřejmě spolu s těmito tituly divák nepřijde ani o své oblíbené pořady, které patří k jakýmsi pomyslným stálicím programové skladby," řekl výkonný ředitel skupiny Barrandov František Borovský"Pevně věřím, že jarní programové schéma svou skladbou diváky osloví a díky tomu tak udržíme stoupající trend sledovanosti," dodává Borovský.

reklama

Na jaře vstoupí na televizní obrazovky seriál z prostředí psychiatrie Dr. Kellerová s hlavní tváří televize Kateřinou Brožovou, který volně navazuje na předchozí seriál Stopy života, kde se postava Dr. Kellerové taktéž objevila. 

TV Barrandov uvede nové pořady Nejvyšší soud a Nebezpečné vztahy. V prvně jmenovaném zasedne v soudcovském senátu trojice soudců v podání Vladislav Beneš, Pavlína Kafková a Zdeněk Vencl. Show Nebezpečné vztahy se dotkne lidských emocí, osudů a závažných životních zvratů.

Televize neopustí v jarním schématu ani zábavné pořady. Sobotní večer bude tradičně patřit Kateřině Brožové a jejímu Exkluzivu. Pondělí potom obsadí Pavel Zedníček s pořadem Kurňa, co to je? a Nikdo není perfektní s Jiřím Krampolem a Mahulenou Bočanovou

O show se má nově postarat také Michal David s Těžkým Pokondrem. Ti v pořadu To byl vᚠrok vezmou diváky do událostí z let 1977 až 2000. Pokračovat bude i pořad s kuchaři Jiřím Babicou a Jaroslavem Sapíkem, světem nevšedních kutilských nápadů provede Adam Novotný s Pepou Libickým. A o neobyčejné proměny divaček se postará Eva Decastelo v show Proměněno.