Petr Šupolík přichází do Symbia z Googlu, kde zastával pozici Industry Manager. Pomáhal využívat marketingové nástroje a kanál YouTube klientům zejména z oblasti technologií, financí a FMCG – mezi jinými například AVG, ale také SABMiller nebo Mondelēz. Předtím působil několik let v agentuře H1.cz jako account manažer pro Škoda Auto a další značky VW Group, Cetelem nebo také Grafton Recruitment. 

Bára Ripplová posledních šest let působila v agentuře McCann Prague, kde se postupně vypracovala z account executive až na pozici junior account director. Nejvíce se věnovala klientům L ́Oreal Paris, Maybelline a Nestlé, v posledním roce pak i Vodafonu. Za práci na kampani pro L ́Oréal Paris Casting Créme Gloss získala Zlatou Effie 2014.

reklama

"Náborová kampaň sice svůj hlavní cíl už splnila, ale necháváme ji běžet dál, protože dobrých accountů není nikdy dost. Se seniorním člověkem na úrovni client service director bychom se určitě vždycky chtěli potkat," doplňuje Libor Šimon, jeden ze spolumajitelů Symbia. Kampaň zaznamenala ohlas v reklamní branži, hlavní video na Facebooku viděl přes 13 tisíc lidí. V dalších videích vystupovali třeba Martin Jaroš nebo Marek Prchal.

Hledáme accounta: Otevřená zpověď Petra Rubáše