Televize Barrandov poosmé ve své historii změní generálního ředitele. Dnes se s funkcí rozloučila Marcela Hrdá, podle oficiálního oznámení po vzájemné dohodě. V pátek večer informovala o svém novém působišti. Nastoupí do vedení šanghajské společnosti CEFC. Velký čínský investor v Česku vložil peníze mimo jiné do společností Médea Group a Empresa Media Jaromíra Soukupa. 

„Jsem ráda, že jsem mohla být u budování televizní skupiny Barrandov. Kromě práce jsou ale v životě důležití hlavně lidé, s kterými ji děláte. Bylo pro mě ctí i radostí pracovat ve výjimečném kolektivu, a děkuji za to. Televizi Barrandov přeji, aby si našla stále víc nových spokojených diváků,“ komentovala svůj odchod z televize Marcela Hrdá.

reklama

V CEFC chce dohlédnout na úspěšnost investic nejenom v České republice, ale i v dalších regionech Evropy.

"Děkuji Marcele Hrdé za odvedenou práci. Pod jejím vedením připravila televize mnoho zajímavých formátů, které získaly oblibu u diváků a zvýšily podíl naší televize na sledovanosti. Do dalších kroků jak pracovních, tak i osobních ji přeji hodně spokojenosti a dalších úspěchů," uvedl Jaromír Soukup, předseda představenstva Barrandov Televizní Studio.

Televizi Barrandov, která je součástí mediálního domu Empresa Media a úzce spolupracuje i s agenturou Médea, dále povede Jaromír Soukup. Výkonným ředitelem bude František Borovský, který byl až doposud programovým ředitelem.