V klubu Lávka to bude 25. února určitě kreativní superkoncentrát. Na galavečeru předávání cen 21. ročníku Prima Zlaté pecky budeme znát nejen ty nejlepší české a slovenské reklamy, ale na večerní projekci Noci reklamožroutů uvidíme také ty nejlepší reklamy z více než 50 zemí světa. Prima Zlatá pecka je nejstarší soutěží kreativity v reklamě u nás a tradičně jí poskytlo záštitu Ministerstvo obchodu a průmyslu.

Do letošní Prima Zlatá pecky přihlásilo své nejlepší práce 56 agentur, které v odborné porotě hodnotili profesionálové z několika uměleckých oborů: skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, režiséři F.A. Brabec a Jiří Mádl, producent a scénárista Ondřej Trojan a další tvůrci. Na únorové finále Zlaté pecky přijde i její čestný předseda, světoznámý fotograf a několikanásobný držitel ceny World Press Photo Antonín Kratochvíl. "Já už sice vím, kdo si Pecky odnese, ale zvědavý jsem hodně na neřízenou střelu Jakuba Koháka, který Pecku opět moderuje," říká s nadšením Kratochvíl.

Herecká asociace a Český národní panel jsou partnery ankety a výzkumu, který nám prozradí výsledky Nejlepšího herce v reklamě. Paralelně s Prima Zlatou peckou pořádá v zátoce vedle klubu Lávka Benátskou noc také televize Prima. Na výletní lodi Nepomuk se sejdou herci, tvůrci a hosté televize Prima.

reklama