Konference Digimedia o digitalizaci, médiích a tvorbě je účinnou platformou pro setkání a výměnu informací všech důležitých subjektů na českém trhu.

Velmi aktuálním tématem programu konference DIGIMEDIA 2015 je problematika DVB-T2, nové mediální zákony a další aktuální otázky, ke kterým se můžete vyjádřit a zapojit se do diskuze s dalšími hosty - lídry televizí, mediální branže, státních regulátorů a dalších hostů.

Hlavním zahraničním hostem bude zástupce komisaře pro digitální ekonomiku Günthera H. Oettingera pan Andreas Roever, ředitel Útvaru regulace, koordinace a obchodu Evropské komise z Generálního ředitelství pro komunikační sítě, obsah a technologie v Bruselu.V interaktivních panelech vystoupí mimo jiné zástupci hlavních aktérů českého digitalizačního procesu:  Česká televize, TV Nova, TV Prima, Český rozhlas, České radiokomunikace, zástupci nadnárodních satelitních a kabelových provozovatelů a další hosté.

reklama

Je digitalizace koncem, nebo začátkem terestrického vysílání? Jaký je udržitelný rozvoj televizní a rozhlasové digitalizace? Přesouvá se televizní vysílání na internet? Jaké jsou nové obchodní modely? Na tyto a další otázky se bude snažit najít odpověď letošní DIGIMEDIA, kterou pořádá Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace.