TV Nova představila své podzimní programové schéma. Vedle pokračování úspěšných seriálů a pořadů nabídne jednu novinku ve formě dokumentární reality show z prostředí porodnice Malé lásky.

Pondělní prime time bude i na podzim 2017 patřit kriminálním seriálům. Nova představí premiérové díly čtvrté řady Kriminálky Anděl a seriálu Specialisté.

Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 obsadí tradiční časy v úterý a čtvrtek. Tento dlouhodobě divácky nejúspěšnější seriál vstupuje už do své 13. sezóny.

reklama

Středeční program na TV Nova obohatí pořad Malé lásky. Dokumentárně pojatá reality show nabídne blízký pohled na intimní okamžiky nastávajících rodičů. Vedle příběhů matek a otců nahlédne do prostředí porodních asistentek i lékařů. Obvyklá Výměna manželek ze středečního vysílání nezmizí. Premiérové díly poběží vždy ve 20:20.

Páteční večery se ponesou v duchu českých filmů. Nova uvede v premiéře snímky jako Jak se zbavit nevěsty a Ostravak Ostravski. Odvysílá také komediální klasiku - série Kameňák a Babovřesky - ale také populární filmy Probudím se včera, 10 pravidel jak sbalit holku, Slavnosti sněženek a další.

O víkendu na Nově proběhnou programové změny. Pěvecká show Tvoje tvář má známý hlas se přesune z obvyklého nedělního prime time na sobotní. Mezi novými soutěžícími budou například herec TomᚠMatonoha, zpěvačka Leona Machálková nebo moderátor Dalibor Gondík. V roli kouče se objeví Martin Dejdar.

Neděle bude patřit druhé řadě nejúspěšnějšího českého krimi Policie Modrava, jejíž první sérii v průměru zhlédly více než dva miliony diváků v cílové skupině 15-54 let.

Do příštích sezón Nova chystá nové kriminální projekty. Jedním z nich je detektivní seriál z právního prostředí Dáma a Král. Hlavní role v něm obsadí Miroslav Donutil, Matěj Hádek a Tereza Hofová.

Další připravovanou novinkou je dokumentární drama Příběhy českých zločinů, ve kterém novinář Janek Kroupa provede rekonstrukcemi skutečných kriminálních případů.

Pokračování se dočká i reality show s moderátorkou Terezou Pergnerovou o vysněném bydlení.

Tematické stanice skupiny Nova nabídnou obvyklý program. Nova 2 tradičně uvede americké seriály Přátelé, Sex ve městě, Dva a půl chlapa nebo premiérové řady 2 $ocky nebo Mladí a hladoví.

Nova Cinema přinese několik filmových premiér úspěšných snímků jako Interstellar, Whiplash nebo Black Mass: Špinavá hra.