Generálním ředitelem vydavatelství Premium Media Group se stal Bronislav Kvasnička. Zkušený mediální manažer bude mít na starost multimediální strategii a rozvoj všech stávajících značek. Firma vydává časopisy Estate, Architect+ a ForGolf, dokončuje akvizici dalších čtyř. Provozuje také portály Pařížská ulice a Iconiq.

Pro Kvasničku to nebude první zkušenost s vydáváním časopisů, v minulosti skoro čtyři roky vedl vydavatelství Hachette Filipacchi 2000. Dosud působil jako nadnárodní obchodní ředitel ve výzkumné agentuře Kantar Media. Ta se loni na jaře spojila s firmou TNS AISA, v níž byl Kvasnička čtyři roky generálním ředitelem.

reklama

Dlouhá léta pracoval i v zastupitelství Arbomedia nebo ve skupině Lagardère.

„Má bohaté zkušenosti s řízením prestižních lifestylových titulů a proto věříme, že je tou nejlepší volbou i pro naše prémiové tituly a jejich další rozvoj,“ řekl o Kvasničkovi většinový majitel vydavatelství, právník Jaroslav Havel.

„Značka Premium Media Group i jednotlivé tituly jsou velmi unikátní, protože se zaměřují na úzce vyprofilovanou cílovou skupinu, s níž dokážeme prostřednictvím svých aktivit velmi efektivně a adresně komunikovat,“ podotkl Bronislav Kvasnička.

Vydavatelství Premium Media Group vzniklo v srpnu 2016, publikuje magazíny pro „horních deset tisíc“. Většinovým vlastníkem je právník Jaroslav Havel, dalšími akcionáři jsou Milan Hejl z AMI Communications a Petr Hromádka z agentury Hokosoft.