Na mezinárodní pozice ve společnosti Nokian Tyres nově nastoupily Zuzana Michalová a Pavla Veselá.

Pavla Veselá má na starosti veškerou externí marketingovou komunikaci (ATL, BTL, on-line a sociální sítě). Ze své pozice je také odpovědná za supervizi kreativních a digitálních agentur v rámci celého středoevropského regionu.

Do Nokian Tyres přichází ze společnosti PwC Česká republika, kde působila jako Senior Marketing Specialist. Předtím strávila více než 11 let jako Senior Account Manager v agentuře McCann-Erickson, kde pracovala pro klienty jako Microsoft, MasterCard nebo L’Oréal Paris a získala zde několik ocenění, včetně zlaté Effie.

reklama

Zuzana Michalová řídí v nové pozici mediální komunikaci a veškeré PR aktivity společnosti v evropském regionu, působit bude také jako tisková mluvčí. Bude také koordinovat přes dvacet zkušených PR expertů z agenturních sítí Weber Shandwick, McCann Erickson a Publicis.

Před svým nástupem k výrobci pneumatik působila přes 13 let v PR agenturách DataConsult a Taktiq, kde byla odpovědná například za značky Logitech, Kingston, Hartmann-Rico, Nescafé Dolce Gusto, nebo eBay. Zuzana Michalová je absolventkou Masarykovy univerzity a plynně hovoří čtyřmi jazyky.

Společnost Nokian Tyres má centrálu pro Evropu (s výjimkou skandinávských zemí, Ukrajiny a Běloruska) v Praze. Řídí odtud obchodní i marketingové aktivity pro celý region. Pavla Veselá se Zuzanou Michalovou tak spolu s Ivanou Javnou (Operational Sales Marketing Manager CE) doplňují evropský marketingový tým, který již několik let vede marketingový ředitel pro Evropu LukᚠLíbal.

Společně odpovídají za aktivity pro celkem 24 trhů s obratem přesahujícím 10 miliard korun.