Měsíčník Prima vychytávky nabízí to nejlepší z divácky oblíbených pořadů, jako jsou Vychytávky Ládi Hrušky či VᚠPrima receptář. První číslo vychází v nákladu 90 000 kusů a o rozsahu 60 stran. Cena časopisu je 29 Kč.

reklama

"Velmi nás těší, že se nám v březnu podařilo uvést na trh hned dva printové tituly. Po časopisu pro děti Primáček uvádíme na trh měsíčník Prima vychytávky, který těží z tradice hobby pořadů televize Prima i z redakčního know how vydavatelství Bauer Media. Časopis je svým obsahem zaměřen na všechny vášnivé kutily, zahrádkáře, milovníky zvířat, zapálené kuchaře i výletníky," popisuje nový tištěný měsíčník Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions.

První číslo obsahuje obsáhlý rozhovor s Láďou Hruškou, hlavním tématem časopisu jsou populární bylinky, v rubrice zaměřené na zahradu je obsáhle zpracováno vše kolem ovocných stromků. Nechybí ani spousta vychytaných postupů, jako například stylový taburet ze staré pneumatiky, kasička z luxferu, přívěsek z víček od PET láhví či korková podložka pod hrnce.

Prima vychytavky Bylinky Prima napady taburet z pneumatiky