Vydavatelství klade důraz na exkluzivní obsah ze Synot ligy, ke kterému má CNC jako jediný mediální dům v ČR webová práva. Stěžejní zůstává i nabídka velkých sportovních fotografií a fotogalerie s velkými formáty fotek. 

"Web jsme upravili tak, aby byl ještě přehlednější a především aby šel naproti chování a potřebám našich uživatelů. Tak, aby se každý přirozeně a co nejrychleji dostal k obsahu, který právě hledá. Tedy ne jen k základnímu zpravodajství, ale i k exkluzivnímu video obsahu, výsledkovému servisu či speciálním projektům typu Fanligy," říká LukᚠTomek, šéfredaktor integrovaného newsroomu deníku Sport a iSport.cz.

reklama

"Dále také rozvíjíme pokročilé funkce webu, jako je personalizace a chytré doporučování obsahu v závislosti na uživatelových dlouhodobých i okamžitých preferencích. iSport.cz je tak z obsahového, uživatelského i technického pohledu to nejlepší, co je možné v tomto segmentu v ČR vidět," říká Matěj Hušek, ředitel online CNC.

V nové podobě iSport.cz se také zlepší optimalizace stránek pro rychlejší načítání. Mobilní verze pak bude více propagovat aktuální obsah a výsledky.