Nová aplikace bude sdružovat nabídku obou taxislužeb, které skupina Student Agency provozuje, jak limuzínový servis Tick Tack Taxi, tak novou ekologickou značku Green Prague určenou pro střední segment zákazníků, kterou Student Agency spustila na začátku letošního roku.

"Vybrali jsme The Funtasy, protože nejlépe reagovalo na naše požadavky, které jdou dál než u běžných taxislužeb a musí odpovídat nadstandadnímu pojetí našeho produktu. Chceme našim zákazníkům prostřednictvím mobilní aplikace nabízet kromě pohodlného objednání vozu další funkcionality, jako jsou například dohledání historie jízd, absolutní transparentnost při plánování jízdy a kompletní informace týkající se účtované ceny a další. Jsou to klíčové informace které vycházejí z naší garance absolutně férového a čestného přístupu k zákazníkům," říká Přemysl Vícha, obchodní ředitel skupiny Student Agency, do které taxislužby Tick Tack Taxi a Green Prague patří.

reklama

Aplikace bude umět přepínat mezi oběma značkami, zákazník si snadno vybere, jakou službu chce využívat. Novinkou bude možnost objednat taxi předem, tedy naplánování jízdy na pozdější hodinu nebo i jiný den. Aplikace bude umět zobrazit nejbližší vozy v okolí, dohledat historii jízd a řadu dalších funkcí. První zákazníci si ji budou moci vyzkoušet v průběhu jara 2016 a bude dostupná pro Android, iOS i Windows Phone.

"Naším cílem je vyvinout co nejdokonalejší aplikaci, která bude na úrovni limuzínového servisu Tick Tack a zároveň bude pro uživatele velmi vstřícná a intuitivní," říká LukᚠStrnadel, ředitel The Funtasty.

Agentura The Funtasty vznikla v roce 2012 a od té doby vyvinula více než 70 aplikací. Pracuje pro různé značky, například pro Restu.cz, Karlovarské Minerální vody, Miton, Sazku, Bubble. The Funtasty zaměstnává celkem dvě desítky mobilních vývojářů, kteří pracují jak pro české, tak pro zahraniční klienty. Dohromady v současné době využívá aplikace z dílny The Funtasty miliony zákazníků.