Chcete se posadit na pohovku, na které již dříve seděla třeba Madeleine Albrightová, Petr Čech nebo TomᚠBerdych? Není nic lehčího, než se zapojit do aktuální soutěže - Jan Kraus se totiž rozhodl svůj slavný gauč komukoli pronajmout. 

"O svůj slavný červený gauč bych se rád podělil prostřednictvím Airbnb. Mám rád moderní technologie - byl jsem jedním z prvních majitelů počítače Sinclair ZX v Praze v 80. letech. Hrál jsem prince, a i když dodnes nevím, jak přesně se budí princezny, myslím, že teoreticky mám všechny předpoklady být dobrý Airbnb hostitel," říká o sobě na svém Airbnb profilu Jan Kraus

 

reklama

Fanoušci středeční show se mohou zúčastnit soutěže a vyhrát pronájem pohovky přes komunitní platformu Airbnb. Stačí si u Airbnb založit účet a přihlásit se do soutěže. Výherce pak čeká natáčení příštího dílu show přímo v divadle Archa a nejspíš také krátké interview s Janem Krausem! Speciální díl se bude vysílat 23. března krátce po deváté hodině večer.

"Airbnb je především o jedinečných zážitcích," říká Andrew Verbitsky, generální ředitel Airbnb pro Českou republiku a dodává: "Jsme velmi rádi, že máme příležitost spolupracovat se Show Jana Krause a představit tak jejím divákům všechny benefity Airbnb. Spolupráce je to pro nás zajímavá i z toho důvodu, že Jan Kraus je sám fanoušek startupů a nových technologií. Těšíme se na další zajímavé projekty, které v České republice zrealizujeme."

Pokud se chcete soutěže zúčastnit a zvýšit svoji šanci na výhru, podívejte se na nabídku pronájmu červeného gauče přímo na stránkách Airbnb. Všechny přihlášky musí být doručeny nejpozději do neděle 20. března.