Event Arena potvrdila svou stabilní pozici na eventovém trhu, titul Supebrands je znakem uznání a vynikajícího postavení značky. Peče Superbrands získají značky s výbornou pověstí, s jejichž hodnotami se zákazníci ztotožňují a mají k nim osobní vztah. Program Superbrands vznikl v roce 1995 ve Velké Británii, v České republice uděluje ocenění od roku 2013.

reklama

"Získání titulu Superbrands si velice vážíme, je to ocenění nejen značky jako takové, ale především naší dlouholeté práce a pozitivní zpráva směrem k našim stávajícím I potenciálním klientům, že svému byznysu rozumíme a děláme jej dobře," říká Norbert Pýcha, jednatel a spolumajitel Event Areny.

Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, kterou na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech. V České republice jsou značky od roku 2014 vyhodnocovány nejen v kategorii spotřebitelských, ale také v oblasti podnikatelských či průmyslových (B2B) značek. Spotřebitelské a podnikatelské Superbrands daného roku představují absolutní špičku mezi konkurencí.