reklama

V polovině dubna se ve švédském Malmö bude hrát o více než šest milionů korun. Na turnaji Dreamhack Masters se bude soupeřit v hraní Counter-Strike: Global Offensive. Českým divákům tuto událost zprostředkuje Prima Cool na svém webu, přes hybridní televizi HbbTV a nakonec i v klasickém vysílání.

Ze speciálního studia bude přenos 16. a 17. dubna komentovat Zdeněk Princ. Televizní záznam herního turnaje bude v Česku vysílán vůbec poprvé. „E-sport na stránky Prima COOL patří a stává se nedílnou součástí obsahu, který chceme našim fanouškům pravidelně nabízet,“ dodává šéf on-line sekce TV Prima Daniel Grunt

Logo akce Dreamhack Masters

Prima si už úspěšně vyzkoušela streamování z jednoho z největších evropských turnajů v polských Katowicích. Na web během něj zavítalo přes 80 tisíc unikátních uživatelů, kteří vygenerovali přes 100 tisíc zhlédnutí videa. Skvělých výsledků jsme navíc dosáhli i s HbbTV přenosem, kde nás sledovalo více než 20 tisíc uživatelů,“ chválí Grunt možnosti sledování internetového přenosu na televizorech s podporou hybridního vysílání.