Součástí dohody je, že Columbia pod duální značkou obou partnerů navrhne a vytvoří řadu oblečení určeného pro venkovní aktivity včetně pěší turistiky, horolezectví, horské turistiky, stejně jako pro zábavu na vodě či sněhu.

Columbia, vlajková loď mezi značkami společnosti Columbia Sportswear Company, vytváří inovativní outdoorové zboží pro nadšence již od roku 1938. Partnerství s Manchester United je dalším potvrzením renomé této proslulé americké značky.

reklama

"Manchester United je hrdý na partnerství s Columbia Sportswear, díky kterému přinášíme fanouškům novou a vzrušující řadu produktů se značkou klubu," říká výkonný ředitel Manchester United Group Richard Arnold a dodává, že Columbia je stejně jako Manchester United tradiční značkou a má pověst tvůrce inovativních a prémiových produktů. "Toto partnerství pomůže klubu doprovázet fanoušky kamkoli a bez ohledu na to, jaké aktivity se účastní. Budou nás s sebou brát k novým výšinám, pobřežím a zkušenostem," doplňuje Richard Arnold.

"Jsme nadšeni příležitostí spojit vrcholovou sportovní značku s globálním lídrem v oblasti outdoorového oblečení. Manchester United a Columbia sdílejí vášeň pro úspěch a inovaci. Společně dodáme fanouškům Manchester United na celém světě atraktivní řadu oblečení zahrnující nejmodernější patentované technologie Columbia," říká Senior viceprezident Columbie pro merchandising a design Joe Boyle.

Zákazníkům bude nová kolekce Columbia s duální značkou k dispozici na podzim letošního roku.