"Jsem rád, že můžeme pokračovat v pozitivních změnách, které byly nastartovány v době nákupu vydavatelství Sanoma, a navázat na úspěšnou spolupráci právě s Mirkou Zlatníkovou," dodal Milan Mokráň, výkonný ředitel VLP.Zlatníková bude mít za úkol další rozvoj značek vydavatelského domu VLP a posílení pozice dvojky na českém trhu. V současné době probíhá proces fúze Astrosat Media a VLP, který bude ukončen v příštích měsících.

Karin Vedrová skončila na vlastní žádost. "Paní Vedrové děkuji za její dlouholetou práci. Pod jejím vedením prošel Astrosat Media rozsáhlými změnami, které vedly k tomu, že je dnes velmi úspěšným vydavatelstvím. Přeji jí mnoho pracovních úspěchů v její další kariéře," řekl generální ředitel VLP Michal Klíma.

reklama

Mirka Zlatníková vystudovala fakultu žurnalistiky UK v Praze. V roce 2000 uvedla na český trh první nelicenční lifestylový časopis Marianne, tři roky působila v jeho čele jako šéfredaktorka. Později působila také jako šéfredaktorka Elle, ředitelka redakcí HF, pracovala na vývoji nových magazínů MF Dnes a založila ve vlastním vydavatelství Easy publishing časopis Kondice.