Hlavním pilířem nabídky agentury Spoko jsou krátké pořady točené na míru pro konkrétního klienta, jehož značka bude vystupovat formou sponzoringu nebo product placementu. Příkladem takové série videopořadů je projekt Univerzita kávy značky Illy, na jehož vzniku se Rokoš v minulosti podílel. Vedle těchto obsahových pořadů agentura nabízí také produkci prezentačních a produktových videí nebo videoreklam. Spoko tak nabízí komplexní služby související s online videem.

reklama

"Značky si dobře uvědomují rostoucí objem videoobsahu, který lidé denně na internetu konzumují, a snaží se boomu videa využít. Nejčastěji formou videoreklamy. Ta funguje pro budování značky i povědomí o produktu skvěle, je to ale jen jedna z mnoha příležitostí, jak s videem pracovat. Vlastní minipořady nabízejí možnost odlišit se a upozornit na sebe jiným, ne tolik hard-sell způsobem," říká Rudolf Rokoš, který před založením Spoko působil devět let ve společnosti Seznam.cz, kde se věnoval reklamním kampaním na Stream.cz a dalším projektům spojených s videem.

Agentura Spoko bude fungovat v rámci komunikační skupiny Kindred Group, kde společně s mediálními agenturami Red Media, Blaze a Go.Direct vytvoří nově vznikající nákupní allianci s centrálním nákupem médií. "Výhodou spojení Spoko s Kindred Group je možnost nabídnout klientovi kompletní full service a hlavně synergii s jeho mediálním plánem a komunikační strategií," doplňuje Rokoš.