MMS provozuje 16 internetových médií a e-shopů. Hlavními značkami MMS Digital jsou obchod se značkovým oblečením Urbanstore.cz, dominantní hráč zážitkového trhu Firmanazazitky.cz, cestovní agentura Cestuj.cz, Truhlikov.cz, či Spuntik.cz.

"Převedení našich e-shopů do MMS Digital nám umožní rychleji projekty akcelerovat a zefektivnit procesy spojené s další expanzí. Media Marketing Services je přeci jen velký mediální dům, jehož hlavním zájmem je i nadále především další rozvoj rádií a prodej reklamy," uvedl předseda představenstva firmy Daniel Sedláček. Řízením MMS Digital spolu s přípravou nových akvizic byl pověřen Jan Fahoun, který dosud vedl internetovou divizi Media Marketing Services.

reklama

MMS bude ve své internetové divizi rozvíjet weby svých rádií a desítku obsahových webů, jako jsou Autoweb.cz, Living.cz, Femina.cz, nebo Abradio.cz. MMS Digital zastřeší aktivity skupiny Media Bohemia v oblasti e-commerce. "Aktuálně pracujeme nejen na rozvoji současných aktivit, ale zároveň chystáme další významné akvizice v nových oblastech," uvedl Fahoun.

MMS založil Sedláček v roce 1995. Mezi další společnosti skupiny se řadí největší rozhlasové mediální zastupitelství Radiohouse, obchodní zastupitelství Media Marketing Services a internetové zastupitelství ImpressionMedia. Mediální aktivity doplňuje nahrávací a dabingové studio AudioTech nebo Společnost Allegria - Firma na zážitky.