Zásadní je zejména motiv kulečníkových koulí, objevuje se však i motiv sluneční soustavy a planet, nová je i forma systému injektáží, která dovoluje preferovat Basic a Super tipy, s různou pravděpodobností preference propagace jednotlivých pořadů v následujících sedmi dnech. Basic a super tipy, vycházejí svou nabídkou přímo z programového průvodce EPG. Dále také umožňuje funkci Next, která divákovi ukazuje, který pořad následuje.

Televize Relax se zaměřuje na oddychové pořady, soutěže a romantické seriály. "V uplynulých třech letech jsme spolupracovali s několika grafickými studii. Mezi nimi můžeme zmínit zejména pražské grafické studio OFICINA. Po dlouhých debatách a stabilizaci vysílacího schématu, jsme k výrobě nového selfproma oslovili, externího spolupracovníka naší televize, Vladimíra Jaškeho," říká Martina Vacková z PR oddělení Televize Relax s tím, že Jaške v televizi několik měsíců pracoval a znal detailně interní vizi. "Na finální výsledek jsme velice hrdí a troufáme si ho hodnotit, jako nesmírně moderní a pružný,“ doplňuje Vacková. 

reklama

Injektហformou Basic a Super tipů a služby Next, funguje na automatizovaném systému preferencí s odlišnou pravděpodobností zobrazení. Systém preferencí namátkově volí tip, z předem definovaných nabídek přímo ze systému EPG. Samotná injektហse poté divákovi jeví jako svěží 3D grafik, která na danou časovou dobu proběhne přes horní část obrazovky zprava do leva.

Nová grafika stanice Relax (2016)