"Živí mrtví: Počátek konce: Let 462" vypráví napínavý příběh stupňující se hrůzy na palubě komerčního letu během prvních okamžiků propuknutí nákazy. Děj sleduje osudy cestujících, jejichž životy jsou v ohrožení poté, co se ukáže, že na palubě je nakažený pasažér. Prvních osm dílů seriálu "Let 462" bylo sloučeno do jedné epizody trvající něco málo přes sedm minut, která bude exkluzivně přístupná na webové stránce cz.freesattv.tv od 8. do 10. února, navíc s českým dabingem.

Zbylých osm dílů, z nichž žádný netrvá déle než minutu, mohou diváci sledovat od 15. února každý týden také na internetové stránce cz.freesattv.tv.

reklama

Jedna z postav této minisérie se pak objeví i ve druhé řadě seriálu "Živí mrtví: Počátek konce". Oba seriály má na svědomí stejný tvůrčí tým, produkce se ujali Dave Erickson a David Wiener, režisérem je Michael McDonough. Autory scénářů jsou L. Signorino a Mike Zunic.

"Živí mrtví: Počátek konce" je spin-off k populárního seriálu Živí mrtví. První řada seriálu zaznamenala celosvětově rekordní výsledky a AMC Global se díky ní dostalo mezi první desítku sítí v rámci večerního vysílání na všech klíčových regionálních trzích včetně Evropy, Latinské Ameriky, Asie, Afriky a Předního Východu.