Komunikační agentura Nedori zahájila v lednu 2016 spolupráci s pilotem Petrem Kopfsteinem, teprve druhým Čechem, který se probojoval do elitní Master Class leteckého mistrovství světa Red Bull Air Race. Tým kolem bývalého novináře Pavla Eichlera vkročil do nového roku také s ikonou české hudební scény – zpěvákem Davidem Kollerem, kterému nově dělá management. Pro hudební ikonu agentura vymyslela a rozjela speciální projekt, který má za cíl aktivovat Kollerovy stávající fanoušky a přiblížit jeho repertoár mladým posluchačům. "Davida čeká na podzim Best of Tour. S jeho propagací začneme už za pár dní pomocí coververzí jeho hitů, které jsme svěřili Vladimiru 518, Android Asteroid, Hentai Corporation, Korben Dallas a dalším, jejichž jména si zatím necháme pro sebe," naznačuje detaily projektu David Koller 2016 Pavel Eichler.

"Z nových projektů máme velkou radost a ještě větší máme, že jsme prodloužili kontrakty se všemi stávajícími klienty. Za všechny jmenujme Red Bull, Reebok, Jägermeister a Livigno," říká majitel agentury Pavel Eichler.

 

reklama

Agentura Nedori také s Havas Worldwide Prague a Kaspen Jung von Matt rozjíždí nové content marketingové projekty. S prvně jmenovanou realizuje nový časopis Charger pro klienty společnosti T-Mobile, s Kaspenem pracuje na blogu Sýrová etiketa, který se soustředí na edukaci veřejnosti. Kromě toho Nedori i nadále pokračuje se stávajícími klienty, kterými jsou třeba Red Bull, Reebok, Jägermeister, Restu.cz, HitHit.cz a dalšími.