V mobilní hře Tesca si mhráči mohou vyzkoušet roli manažera supermarketu. Navrhují prodejnu, volí obchodní strategii a mohou se postupně rozrůstat. Na hráče čeká přes 100 úrovní, s nimiž se postupně rozšiřuje prodejna, její vybavení i sortiment. Hra je založena na menších úkolech, které se dají snadno plnit i během krátkých volných chvil v průběhu dne. Hra tak zábavnou formou rozvíjí manažerské dovednosti a seznamuje hráče s řízením prodejny. 

My Little Tesco - English Trailer

Hra propojuje virtuální svět s tím skutečným. Jejím cílem je hráčům maximálně přiblížit fungování obchodů Tesco a zahrnuje proto stejné služby, vybavení i sortiment, které lze nalézt v reálné prodejně. Všechny prodejny ve hře jsou propojeny, takže hráči mohou být v kontaktu se svými přáteli i dalšími manažery a obchodovat s nimi.

reklama

Hru pro Tesco vytvořila kreativní digitální agentura Possible v Budapešti v roce 2014 a v Maďarsku měla ohromný úspěch. Získala si zde už více než 280 000 hráčů a stala se jednou z nejstahovanějších mobilních her. Maďarští hráči již odehráli na 27 milionů relací, během nichž uskutečnili přes 33 milionů objednávek zboží. V návaznosti na tento úspěch byla aplikace lokalizována pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Hru lze stáhnout zcela zdarma a nic se neplatí ani v jejím průběhu. Je k dispozici pro systémy iOS, Android i Windows Phone.