Stream.cz nakoupil půlroční licence přímo od britské veřejnoprávní televize. Seriály, jenž získaly miliony diváků po celém světě, uvidí diváků vůbec poprvé, a navíc zdarma a s českým dabingem. Od 1. února do 30. července se tak diváci mohou bavit u všech 32 epizod komediální série Naprosto dokonalé (Absolutely Fabulous), 19 epizod Jak nežít svůj život (How Not to Live Your Life) a 52 epizod Červeného trpaslíka (Red Dwarf), které od 31. března do 30. září doplní zbylých 9 epizod posledně jmenované sci-fi parodie a 22 epizod Malé Velké Británie (Little Britain).

reklama

"Původní hrané sitcomy patří na Streamu nejen k nejpopulárnějším, ale v našich aplikacích také k nejsledovanějším. Hledali jsme proto pro diváky tvorbu, která by byla svým způsobem blízká Kanceláři Blaník a Autobazaru Monte Karlo. Našli jsme ji právě na BBC, a to jak v legendárním Trpaslíkovi, tak neméně zdařilých a v Česku dosud pouze okrajově známých seriálů. Neznamená to nicméně, že bychom usilovně nepracovali také na dalších vlastních seriálech," vysvětluje LukᚠZáhoř, šéfproducent internetové televize Stream.cz.

Kromě britských seriálů uvede Stream.cz v průběhu února bezplatně také čtyři úspěšné snímky z minulých ročníků festivalu Jeden svět, který je momentálně největším lidskoprávním filmovým festivalem na světě.