Agentura PIARISTI se zaměřuje hlavně na PR a komunikaci v oblasti kultury, designu a umění. Vedle Signal festivalu, Českého lva, festivalu designSUPERMARKET či Galerie Tančící dům, pro které pracuje, získala v lednu letošního roku další významné kulturní klienty. Agentura PIARISTI zajistí PR komunikaci pro festivaly United Islands of Prague, Finále Plzeň a OLD’S COOL: Refestival.

reklama

"Zdá se, že se nám podařilo najít díru na trhu. Klienti z oblasti kultury vždy velmi ocení profesionální přístup a služby, které jim freelanceři často nejsou schopni poskytnout a na velké agentury nemají finance. V kombinaci s dobrými media relations v oblasti hudby, filmu, výtvarného umění, divadla či designu, které máme, jsme pro velké kulturní události a instituce tím správným partnerem pro komunikaci," vysvětluje Nikola Lörinczová.

United Islands of Prague a PIARISTI zahájili spolupráci v lednu letošního roku. "O PR se vždy staral někdo z našeho interního týmu. V letošním roce však připravujeme kromě festivalu United Islands of Prague ještě další velký projekt a proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s agenturou PIARISTI. Věříme, že posunou komunikaci festivalu o kus dál," vysvětluje David Gaydečka z United Islands of Prague.

Filmový festival Finále Plzeň zažije letos svůj pomyslný nový start. Organizaci festivalu převzala nová společnost Film Servis Plzeň v čele s ředitelkou Evou Veruňkovou Kosařovou. Jejím cílem je navrátit festivalu punc atraktivní a lákavé akce, kterým se pyšnil po svém obnovení v devadesátých letech. "Od nové éry festivalu a komunikace si slibujeme, že se akci navrátí prestiž, přiláká odborníky i milovníky filmu a osloví mladé publikum," prozrazuje Eva Veruňková Kosařová.