Úkolem nové ředitelky bude posílit vztahy s komerčními partnery a zároveň pokračovat v rozvoji služeb a komfortu cestujících na pražském letišti při současném zlepšování poměru kvality a ceny těchto služeb. Prioritou bude také připravovaná rekonstrukce obchodních prostor v obou terminálech, která bude zahájena v první polovině letošního roku.

"Rozvoj komerčních aktivit je pro nás dlouhodobou prioritou, což je důvod, proč jsme sáhli po zkušeném odborníkovi s dlouholetou praxí. Vzhledem k faktu, že je naším cílem i zvýšení zisků z neleteckého obchodu, jsou pro nás zkušenosti Jany Mouchové velmi cenné," říká Jiří Petržilka, člen představenstva Letiště Praha.

reklama

Jana Mouchová vystudovala zahraniční obchod na Obchodní fakultě VŠE v Praze. Zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu získala díky svému dlouholetému působení v T-Mobile, Klepierre nebo Unibail-Rodamco. Posledních 13 let působila v oblasti správy a provozu komerčních nemovitostí na řídících a marketingových pozicích v několika významných obchodních centrech v Praze (Metropole Zličín, Centrum Chodov a Černý Most, Atrium Flora, Nový Smíchov).