Televize Vysočina vysílá každou hodinu aktuální zpravodajství z Vysočiny a každý den přináší také zajímavé informace a servis pro obyvatele tohoto regionu. Stanice je úzce provázána i se svým stejnojmenným zpravodajským portálem, který funguje desátým rokem. Web patří mezi nejnavštěvovanější weby s regionální zpravodajskou tématikou.

Liberecká RTM+ vysílá hlavně na severu Čech, tedy na Liberecku a Jablonecku. V současné době se jedná o vstupu televize do regionálního multiplexu 4. Televize vysílá zejména zpravodajství a publicistiku.

reklama

Mediální zastupitelství Czech Regio TV vzniklo v dubnu 2013 s hlavním záměrem etablovat na mediálním trhu nový produkt – sí multiregionálních terestrických TV stanic. "Celkové prokrytí regionálních televizí v Čechách a na Moravě je 100%, z toho cca 85 % domácností má přístup k terestrickému vysílání," říká zástupce zastupitelství Michal Opekar. Do sítě v současné době kromě TV Vysočina a RTM+ patří severomoravská televizi TV Polar, olomoucká R1 Morava, TV Slovácko (Uherské Hradiště, Zlín a část jižní Moravy) a brněnská B-TV. Na územích Čech zastupuje Czech Regio TV, jihočeskou JTV, západočeskou ZAK TV, východočeskou V1 a TV Praha.