Protože Prima Comedy Central sází v první řadě na kvalitní obsah, nemá doposud slogan, který by jej charakterizoval. Rozhodl se proto vyhlásit soutěž, ve které mohou diváci do 31. prosince zasílat své návrhy na slogan prostřednictvím facebookové stránky Prima Comedy Centralu. Ty by měly být samozřejmě co nejvtipnější, relevantní jsou ale i ty, které budou úplně postrádat smysl. Stovka těch nejlepších zazní během vánočního vysílání.

reklama

Prima Comedy Central začne vysílat v pondělí 14. prosince v 15 hodin. Kanál budou moci diváci naladit v rámci v multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Za obsahové složení, technickou stránku a provoz kanálu plně odpovídá Viacom International Media Networks, který věří, že propůjčení jména a obchodní spolupráce se skupinou Prima poskytne kanálu nezbytnou podporu, aby se stal oblíbeným kanálem českých milovníků komedií

Kanál nabídne divákům řadu oblíbených seriálů, jak jsou Griffinovi, Městečko South Park nebo Taková moderní rodinka. Divákům se představí také několik seriálových premiér, například Americký táta či Svět podle Jima.