Hlavním tématem letošní vánoční kampaně nákupní galerie Myslbek je tradice balení vánočních dárků, která v Myslbeku ve spolupráci s Kontem Bariéry nově nabývá dobročinného rozměru. Zpěvačka Lucie Bílá, herec Jiří Lábus a výtvarnice Iva Hüttnerová navrhly vlastní balící papíry, do kterých sibudou moci zákazníci Myslbeku rovnou nechat zabalit své dárky zadarmo nebo za dobrovolný příspěvek právě Kontu Bariéry na pomoc lidem s handicapem. Balení dárků bude k dispozici od 27. listopadu až do Štědrého dne a vyvrcholí prosincovou akcí za účasti hvězd kampaně.

reklama

Hlavní motto vánoční kampaně se objevuje i na printových vizuálech, jejichž autorem je fotograf Jakub Nedbal, který celý vizuál nafotil za deset minut. "Jsem nadšená nejen z kampaně, ale hlavně ze samotné podstaty akce, možnosti pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Spolupráce s konkrétními celebritami byla jasně daná – jsou to všichni dlouhodobí partneři Konta Bariéry, kteří pomáhají a podporují," říká marketingová manažerka NG Myslbek Barbora Frydrychová

Myslbek vytvořil kampaň s agenturou Nydrle a chystá se největší mediální zacílení a pokrytí ve své téměř dvacetileté histori. 

V kampani se snaží zasáhnout všechny mediatypy s primárním zaměřením na OOH, digitální média a díky spotu také na TV a kinoreklamu. Vánoční kampaň Myslbeku startuje reklamním spotem, který se objeví v TV, kinech i onlinu. Autorem spotu je režisér Zdeněk Suchý, který spot natočil za méně než šedesát minut.