reklama
reklama
5. 3. 2013 | poslední aktualizace: 5. 3. 2013  05:35

Schwarzenegger novinářem

Čtěte více o: Schwarzenegger Arnold

Bývalý filmový Terminátor a kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger bude pracovat jako šéfredaktor kulturistických časopisů Muscle & Fitness a Flex. Muscle & Fitnes je k dispozici i českým a slovenským čtenářům.

Schwarzenegger tuto pozici krátce zastával už před deseti lety, ale zřekl se jí, když se stal guvernérem, aby nedošlo ke střetu zájmů.

"Byly to právě tyto časopisy, které mě inspirovaly, abych začal zvedat činky, přestěhoval se do Ameriky a uskutečnil tak svůj sen, jsem rád, že se můžu znovu stát šéfredaktorem," napsal Schwarzenegger v prohlášení.

Původem rakouský kulturista Schwarzenegger se na obálce časopisů objevil asi šedesátkrát, teď do nich bude psát vlastní články.

Kulturistický magazín Muscle & Fitness vydávaný společností American Media Inc. má od roku 1992 i společnou česko-slovenskou edici.

Autoři:
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.

Právě on air

 Igor Paleta

Jung von Matt pro Edeku: další vánoční senzace

5 milionů views na Facebooku a více než 1,2 milionu na YouTube. Během 24 hodin. V tuhle chvíli už o dalších pár milionů víc. Nový...

Chytrá Horákyně

 Jakub Horák

Lucky kampaň byla reálná

Jakub Horák - producent, legenda české reklamy a Facebooku - každý týden v MaM. Tentokrát píše o Lucii Bittalové a těch, kteří se...

reklama
reklama