reklama
reklama
4. 3. 2013 | poslední aktualizace: 4. 3. 2013  14:50

BBC rádio skupiny Lagardere zahájilo vysílání vzdělávacích kurzů

Rádio BBC, patřící do skupiny Lagardere Active ČR, je zpravodajsko-informační stanicí k jejímž důležitým cílům patří příprava vzdělávacích pořadů. O víkendu odstartovalo výuku angličtiny ve všech stupních pokročilosti.

 

„Do vysílání jsme od víkendu začali zařazovat kurzy angličtiny z produkce BBC. Pro méně pokročilejší studenty Everyday english a pro ty pokročilejší Takeaway Business English. Ti nejpokročilejší si své znalosti mohou ověřit při poslechu živého vysílání BBC News Summary,“ sdělila Radka Pilzová, tisková mluvčí Lagardère Active ČR.

Na BBC News Summary (2 minuty) navazuje později ve vysílání jejich česká interpretace, aby si mohli praktikující studenti angličtiny ověřit stupeň svého porozumění a postupně se v něm zdokonalovat. Lekce probíhají v každé šestnácté minutě hodiny a BBC News Summary vždy v půl.

„Uvidíme, jaká bude odezva posluchačů na tento prvek a podle toho se rozhodneme, jak jej budeme v budoucnu používat,“ okomentovala Radka Pilzová a dodala: „Aktuálně probíhá na toto téma tzv. focus group – panelový průzkum.“

V přípravě jsou vlastní lekce angličtiny v koprodukční spolupráci s renomovanou jazykovou školou a rodilými mluvčími. Protože se ale jedná o náročný projekt, bude to ještě nějakou dobu trvat. Nicméně, do té doby má rádio dostatek již připravených kurzů angličtiny BBC.

Autoři: redakce M&M
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.

Chytrá Horákyně

 Jakub Horák

Cena lajku

Dvě značky dostaly minulý týden na sociálních sítích slušně naloženo. První byla Veselá kráva - uspořádala soutěž o nejlepší pohádku....

reklama
reklama