reklama
reklama
14. 9. 2012 | poslední aktualizace: 14. 9. 2012  13:01

Začala vycházet kolekce Pán prstenů - šachové figurky

Na českém trhu s tiskem se objevilo první číslo nové šachové kolekce, figurky zobrazují postavy z filmové trilogie Pán prstenů.

Poslední bitva Pán Prstenů – šachové figurky“ je název nové kolekce, která vychází vždy ve středu ve čtrnáctidenní periodicitě. Jednotlivá vydání se skládají ze šachové figurky a dvanáctistránkového ilustrovaného průvodce. Každá figurka je odlita z hrubé formy a následně ručně opracována a namalována, schválena je následně společností New Line Cinema, ta stojí za filmovou trilogií.

Tištěný průvodce obsahuje informace s popisem postavy, základní údaje o kostýmu či nepřátelích. Úvodní číslo je k dostání za 89 Kč, druhé číslo stojí 159 Kč a od následující čísla bude cena pevná – 219 Kč. Předplatitelé získají ke čtvrté zásilce šachovnici o rozměrech 52 x 52 cm v udávané hodnotě tisíc korun. Novinku doplňuje televizní reklamní kampaň. Doplňme, že kolekci vydává Eaglemoss Collections, předplatitelský servis pro Českou republiku zprostředkovává Send.cz.

Autoři: Martin Petera
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.

Právě on air

 Igor Paleta

Jung von Matt pro Edeku: další vánoční senzace

5 milionů views na Facebooku a více než 1,2 milionu na YouTube. Během 24 hodin. V tuhle chvíli už o dalších pár milionů víc. Nový...

Chytrá Horákyně

 Jakub Horák

Lucky kampaň byla reálná

Jakub Horák - producent, legenda české reklamy a Facebooku - každý týden v MaM. Tentokrát píše o Lucii Bittalové a těch, kteří se...

reklama
reklama