reklama
reklama
14. 9. 2012 | poslední aktualizace: 14. 9. 2012  13:01

Začala vycházet kolekce Pán prstenů - šachové figurky

Na českém trhu s tiskem se objevilo první číslo nové šachové kolekce, figurky zobrazují postavy z filmové trilogie Pán prstenů.

Poslední bitva Pán Prstenů – šachové figurky“ je název nové kolekce, která vychází vždy ve středu ve čtrnáctidenní periodicitě. Jednotlivá vydání se skládají ze šachové figurky a dvanáctistránkového ilustrovaného průvodce. Každá figurka je odlita z hrubé formy a následně ručně opracována a namalována, schválena je následně společností New Line Cinema, ta stojí za filmovou trilogií.

Tištěný průvodce obsahuje informace s popisem postavy, základní údaje o kostýmu či nepřátelích. Úvodní číslo je k dostání za 89 Kč, druhé číslo stojí 159 Kč a od následující čísla bude cena pevná – 219 Kč. Předplatitelé získají ke čtvrté zásilce šachovnici o rozměrech 52 x 52 cm v udávané hodnotě tisíc korun. Novinku doplňuje televizní reklamní kampaň. Doplňme, že kolekci vydává Eaglemoss Collections, předplatitelský servis pro Českou republiku zprostředkovává Send.cz.

Autoři: Martin Petera
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.

Galerie nápadů

Jak lákají návštěvníky tattoo veletrhy? Nabízejí zombie i mořské panny

Cape Tattoo Expo

Co může být více kreativní než tetování, které na lidské kůži vydrží až do smrti. To je deviza, na které staví tetovací veletrhy po...

reklama
reklama