Mobilní operátor Vodafone v rámci vánoční nabídky poskytne svým zákazníkům možnost poslat 77 multimediálních zpráv MMS měsíčně po dobu čtyř měsíců zdarma. Firma zároveň trvale sníží cenu MMS na poloviční 4,50 Kč. Uvedli to zástupci společnosti.
Konkurenční T-Mobile nabízí uživatelům před Vánoci vědomostní soutěž o 100.000 telefonů, Telefónica láká na slevy na paušál a získání druhého telefonu Samsung za korunu. U:fon bude nabízet předplacenou kartu pro připojení k internetu, které bude do konce roku bezplatné.
Vodafone podle ředitele marketingu pro nefiremní zákazníky Lukáše Kružberského minulý rok cílil na větší používání internetu v mobilech a letos se zaměřil na podporu MMS. "Letos jsme se rozhodli oživit službu MMS, kterou lidé doposud využívají jen zřídka. A přitom fotografie pořízené mobilem patří často k těm, o které bychom se chtěli podělit nejvíce," uvedl.
Vánoční Balíček MMS naplno, v rámci něhož všichni zákazníci Vodafonu dostanou 77 MMS měsíčně do všech sítí po dobu čtyř měsíců zdarma, si mohou zákazníci aktivovat od 12. listopadu do 28. února příštího roku. Po uplynutí čtyřměsíční lhůty bude balíček placený a měsíčně vyjde na 77 korun.
V druhé fázi vánoční kampaně Vodafone spustí zkušební verzi portálu Vodafone park. Díky němu získají zákazníci možnost posílat MMS na mobilní telefony i z počítače a zálohovat si všechny MMS zprávy na internetu. Součástí Vodafone parku bude i fotoalbum z dílny Seznam.cz, které budou moci zdarma využívat i zákazníci konkurence.

reklama