Bývalý obchodní ředitel společnosti Seznam.cz TomᚠBúřil (32) přešel na nově vytvořenou funkci výkonného ředitele pro obchod a marketing konkurenční Centrum Holdings. Búřil bude mít na starosti řízení produktu, marketingu a obchodu v České republice, na Slovensku a v Chorvatsku. "Láká mě možnost realizovat se v mezinárodním prostředí a příležitost postavit významný, ryze internetový mediální dům v regionu střední a východní Evropy," uvedl.
Před angažmá v Seznamu Búřil působil ve firmách Finance.cz a Email.cz. Byl také čtyři roky členem výkonné rady Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR). Vedle Centrum Holdings se podle dřívějších informací o Búřila zajímala i firma CME, která v Česku vlastní televizi Nova, a další nejmenovaná internetová společnost.
Centrum Holdings je internetový mediální dům s působností ve střední a východní Evropě. Návštěvnost webů skupiny je přes šest miliónů návštěvníků měsíčně. Provozuje mimo jiné značky Aktuálně.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum ICQ, Atlas.sk, Aktualne.sk nebo Net.hr. Vlastníkem Centrum Holdings je americký fond Warburg Pincus. Centrum Holdings má více než 400 zaměstnanců ve třech zemích.

reklama